Ogłoszenia parafialne na XXII Niedzielę Zwykłą

 

 1. Bezpośrednio po Mszy Świętej o godz. 7.00 Spotkanie Rodziny Różańcowej w budynku Caritas.  Zapraszamy osoby, które chciały by zaangażować się do tego dzieła.
 2. Dzisiaj o godz. 17.30 Nabożeństwo różańcowe a wieczorna Msza Święta o godz. 18.00.
 3. We wrześniu zwyczajem lat ubiegłych każdego dnia po wieczornej Mszy Świętej, odmawiamy koronkę do Bożego Miłosierdzia. Modlimy się w intencji dzieci i młodzieży. Zachęcamy do udziału.
 4. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msza Święta na rozpoczęcie roku w naszym kościele o 8.00. Zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców. Starajmy się nowy rok szkolny rozpocząć komunią św. I spowiedzią.
 5. W środę nowenna do M.B Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
 6. W czwartek spotkanie Straży Honorowej o godz. 16.30 w budynku Caritas a potem Msza Święta o 18.00 o powołania kapłańskie i zakonne.
 7. W odpowiedzi na prośbę ks. Biskupa pragniemy przypomnieć, że w naszym kościele 8 września w Święto Matki Bożej Siewnej, Msze Święte będą o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Na wieczorną Mszę Świętą zwyczajem lat ubiegłych zapraszamy matki i wszystkie kobiety. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie ziarna siewnego.
 8. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 11.45 będzie poświęcenie tornistrów dla dzieci z klas I-szych Szkoły Podstawowej oraz katechizmów dla dzieci Klas III.
 9. Po wakacyjnej przerwie księża pragną się spotkać z osobami w poszczególnych grupach parafialnych:

Ks. Damian jutro zaprasza na spotkanie Dzieła Biblijnego po wieczornej Mszy Świętej.

Ks. Przemysław zaprasza kandydatów do ministrantów w sobotę na 9.30, lektorów i ministrantów na zbiórkę w sobotę o 10.30.

Ks. Marcin wraz z Panią katechetką zparasza dziewczęta ze scholii starszej w sobotę o godz. 12.00.

 1. Rozprowadzamy prasę katolicką oraz nasze jubileuszowe kalendarze.
 2. Pragniemy podziękować za ofiary na potrzeby kościoła.