Ogłoszenia Parafialne na XXIII Niedzielę zwykłą

 1. Dzisiaj o godz. 17.30 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i wieczorna Msza Święta o godz. 18.00. W dni powszednie odmawiamy koronkę do Bożego Miłosierdzia po Mszy Świętej o 18.00. Modlimy się w intencji dzieci i młodzieży. Zachęcamy do udziału.
 2. O 11.45 Msza Święta dla dzieci – na której odbędzie się poświęcenie tornistrów klas 1 oraz katechizmów klas 3.
 3. Jutro Msza Święta o godz. 18.00 w intencji Ojczyzny, poprzedzona litanią do świętych Pańskich o godz. 17.30. Po Mszy Świętej Biblijne Dzieło Jana Pawła II.
 4. We Wtorek pielgrzymka osób chorych i starszych w sanktuarium w Ostrej Bramie. Początek godz. 10.00
 5. W środę 13 września nabożeństwo fatimskie po Mszy Świętej o godz. 18.00. Jak każdego miesiąca prosimy o udział w tym nabożeństwie, pamiętając o objawieniach w Fatimie.  
 6. 14. Września będziemy przezywać Święto Podwyższenia Krzyża. Po wieczornej Mszy Świętej o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna adoracja.
 7. Osoby, które w najbliższym czasie planują zawrzeć sakramentalny związek małżeński – 16 września w sobotę o godz. 19.00 rozpoczynają się katechezy dla narzeczonych w Ostrej Bramie.
 8. Rozpoczął się nowy rok szkolny i katechetyczny – zapraszamy dzieci i młodzież do grona liturgicznej służby ołtarza i scholii. Zwracamy się do rodziców, aby zachęcali swoje dzieci. Młodsza schola z ks. Damianem sobota 11.00, młodzieżowa z ks. Marcinem i Panią Katechetką sobota 12.00.
 9. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na potrzeby kościoła i parafii – Bóg Zapłać
 10. W ostatnim czasie został poprawiny dach w budynku Caritas. Ponieważ w wielu miejscach przeciekał. Jednak jest to chwilowe rozwiązanie, dach będzie trzeba wymienić. Niestety nie jesteśmy na chwilę obecną wstanie to zrobić, ciąży na nas dług za parking.
 11. W przyszłą niedzielę po Mszy o 11.45 księża pragną spotkać się z rodzicami dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej. Spotkanie w budynku Caritas.
 12. Zachęcamy do czytania parsy katolickiej, mamy nowy numer naszej parafialnej gazetki „Nie lękajcie się”. W sprzedaży posiadamy nadal nasze jubileuszowe kalendarze.