Ogłoszenia na XXI Niedzielę Zwykłą

  1. Dzisiaj o godz. 17.30 Nieszpory Eucharystyczne i wieczorna Msza Święta o godz. 18.00.
  2. 1 września będziemy wspominać kolejną rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Tego dnia również przypada I-y Piątek miesiąca. Przypominamy dzieciom po pierwszej komunii świętej, o praktyce pierwszych piątków. Msza Święta d Serca Bożego rano o 7.30 oraz o 18.00. Spowiedź przed Mszami Świętymi. Jak zawsze kapłani udadzą się z posługą sakramentalną do chorych.
  3. W najbliższą sobotę I-ą miesiąca Msza Święta przy ołtarzu Maryjnym o 7.30.
  4. W przyszłą niedzielę 3 września na Msze Świętą o godz. 7.00 zapraszamy rodzinę różańcową, po Mszy spotkanie w budynku Caritas.
  5. Pragniemy powitać nowego Księdza wikariusza Marcina Pietrasa – który dekretem ks. Biskupa został mianowany do posługi w naszej parafii. Ks. Marcin przechodzi do nas z parafii M.B Częstochowskiej, gdzie pracował przez ostatnie 3 lata. Witamy Go i życzymy, aby dobrze się czuł w naszej wspólnocie i z Bożą pomocą służył jako kapłan Bogu i naszym parafianom – Szczęść Boże.
  6. Zbliż się rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Od przyszłej niedzieli o 11.45 Msza Święta dla dzieci. Po wakacyjnej przerwie – przypominamy o tej Mszy Świętej. Pamiętajmy, aby dzieci nowy rok szkolny rozpoczęły spowiedzią i Komunią Świętą. Apelujemy do rodziców, aby przypominali o tym swoim dzieciom.
  7.  12 września rozpoczyna się pielgrzymka do Ziemi Świętej. Są jeszcze 2 wolne miejsca. Gdyby ktoś miał ochotę udać się z nami na te pielgrzymkę prosimy o kontakt z kancelarią.
  8. Od 1 września porządek Mszy Świętych w dni powszednie będzie następujący o 6.30, 7.00, 7.30 oraz 18.00.
  9. We wrześniu po wieczornej Mszy Świętej, koronka do Bożego miłosierdzia w intencji dzieci i młodzieży