Ogłoszenia na Niedzielę Męki Pańskiej

 1. Dziś o godz. 17.30 Gorzkie Żale z nauką rekolekcyjną i wieczorna Msza Święta. Zapraszamy na rozważanie Męki Pańskiej w tym nabożeństwie.  
 2. Dziś na każdej Mszy Świętej poświęcenie palm. O 11.45 zapraszamy na procesję wokół kościoła – to procesja upamiętniająca triumfalny wjazd Jezusa do Jerozolimy.
 3. W dniu 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – jest to Wilki Poniedziałek, następne dni to bezpośrednie przygotowanie do Wielkanocy, Triduum Paschalne i Wielkanoc z oktawą, dlatego Uroczystość ta zostaje przeniesiona na pierwszy wolny dzień, czyli 8 kwietnia.
 4. Wilki Czwartek rozpoczyna Święte Triduum Paschalne. Msza Wieczerzy Pańskiej o 18.00 – jest to pamiątka Ostatniej Wieczerzy, ustanowienia sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa. Po Liturgii przeniesienie Najświętszego sakramentu do Ołtarza Adoracji – Ciemnicy i adoracja do 20.00. 
 5. Wielki Piątek – to dzień, w którym kościół sprawuje Liturgię Męki Pańskiej. Tego Dnia nie ma Mszy Świętej. Zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz.17.00 po niej Liturgia Męki Pańskiej na której odsłonięty zostanie Krzyż naszego Zbawiciela a na zakończenie nastąpi przeniesienie Pana Jezus do Grobu Pańskiego. Tego dnia obowiązuje Post Ścisły. Zachęcamy do adoracji Pana Jezus w ciemnicy cały dzień. Dzieci ze szkoły Podstawowej zapraszamy na 10.00, o 11.00 młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Adoracja przy Grobie do 21.30 na 20.00 zapraszamy młodzież.  O godzenie 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia rozpoczynająca nowennę przed Świętem Miłosierdzia.
 6. Wilka Sobota- to dzień ciszy i modlitwy przy Grobie Pańskim. Poświęcenie Pokarmów od godz. 9.00 do 13.00. Liturgia       Wigilii Paschalnej rozpocznie się o godz. 18.00 od liturgii poświęcenia ognia. Przynosimy Świece na odnowienie przyrzeczeń Chrzcielnych. Wznowienie adoracji po liturgii do 21.00. W nocy zmieniamy czas.
 7. Niedziel Zmartwychwstania o godz. 6.00 Rezurekcja – rozpocznie się od Grobu Pańskiego i przejdziemy procesyjnie wokół Kościoła. Nie ma Mszy o 7.00. Pierwsza Msza po rezurekcji o godz. 9.00.
 8. Do puszek zbierane są ofiary na kwiaty
  do Ciemnicy i Bożego Grobu.
 9. Młodzież i dzieci naszej parafii pragną zaprezentować Misterium Męki Pańskiej w o godz. 19.10 i Wilki Poniedziałek o 18.40 zapraszamy. Będzie możliwość złożenia ofiary po misterium, które będą przeznaczone na leczenie naszej parafianki Igi.
 10. Rozprowadzamy prasę katolicką. Zachęcamy do lektury.