Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania

 1. Wszystkim Parafianom i przybyłym gościom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego:

Życzymy duchowej radości ze Zmartwychwstania
i świętowania Wielkanocy, odwagi w głoszeniu prawdy o zwycięstwie życia nad śmiercią i codziennej bliskości Boga. Który żyje i jest obecny przy nas w jedności wiary i modlitwy.
Życzymy zdrowych, spokojnych i błogosławionych Świat Wielkanocnych pełnych miłości i nadziei płynącej
z pustego grobu.

 1. Dziś porządek Mszy jak w każdą niedzielę.
 2. Trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia, zapraszamy na koronkę. Od Niedzieli Zmartwychwstania do końca tygodnia o godz. 17.30.
 3. Jutru drugi dzień Świat Zmartwychwstania. Tradycyjnie modlitwą i ofiarą wspieramy Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Porządek Mszy jak w każdą niedzielę.
 4. W najbliższy czwartek o godz. 17.00 spotkanie Straży honorowej w budynku Caritas i wieczorna Msza Święta o 18.00 o powołania kapłańskie i zakonne.
 5. Pragniemy podziękować za przygotowanie liturgii. Ks. Przemysławowi – za opiekę nad Liturgiczną Służbą Ołtarza i przygotowanie liturgii każdego dnia Triduum. Dziękujemy ministrantom, lektorom i harcerzom. Ks. Damianowi za przygotowanie Ciemnicy, ks. Marcinowi za ogromny wkład w przygotowanie Grobu Bożego. Wszystkim Śpiewającym podczas liturgii, komentatorom. Serdeczne podziękowania dla naszego chóru parafialnego na ręce pana organisty za wykonanie Pasji i adorację przy grobie i oprawę Rezurekcji. Wyrażamy podziękowania wszystkim tym, którzy pomagali przy grobie Pańskim, panią z KŻR, panu Dionizemu, panu Waldkowi, i panu Kościelnemu. Bóg Zapłać.
 6. 5 kwietnia pierwszy piątek. Msze św. o Sercu Bożym o 7.30 i o 18.00. Tradycyjnie kapłani udadzą się z posługą sakramentalną do chorych.
 7. W sobotę przy ołtarzu Maryjnym Msza Św. o 7.30
 8. Za tydzień Uroczystość Bożego Miłosierdzia. Taca tego dnia przeznaczona na Caritas Polska. Na 7.00 zapraszamy Rodzinę Różańcową po Mszy spotkanie do salki pod plebanią.
 9. Dzieci klas III w dniu 14 kwietnia odnowią przyrzeczenia chrzcielne na Mszy o 11.45
 10. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Naszej Parafii w dniach 18-25 września organizuje pielgrzymkę do Lourdes i Monsera w Hiszpani. Zainteresowanych zapraszamy do Kancelarii.