Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkiego Postu

 1. Dziś o godz. 17.30 Gorzkie Żale z nauką rekolekcyjną i wieczorna Msza Święta. Zapraszamy na rozważanie Męki Pańskiej w tym nabożeństwie.  
 2. Dziś w naszej parafii rozpoczęły się Rekolekcje Wielkopostne. Tegorocznym rekolekcjonistom jest Ojciec Adam Dudek zakonu redemptorystów. Prośmy Boga, aby ten czas, był dla nas owocny.
 3. W poniedziałek w naszej parafii 40 – GODZINNE NABOŻEŃSTOW. Jest Dyżur naszej parafii na Adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy wszystkie grupy parafialne jak również osoby indywidualne na adoracje. Wieczorem o 17.30 Nieszpory Eucharystyczne i wieczorna Msza z nauką dla Kobiet.
 4. Od Wtorku do rekolekcji dołączą dzieci naszych szkół. Msza Święta z Nauka dla dzieci każdego dnia o 9.30. We wtorek na Mszy Świętej o 18.00 nauka dla mężczyzn.
 5. Podczas rekolekcji jest Msza Święta z nauką o 8.00 a po niej różaniec.
 6. Rekolekcje zakończą się Spowiedzią Świętą w najbiższy czwartek. Godziny spowiedzi od 9.00 do 11.00 oraz od godz. 16.00 do 18.00. Postarajmy się skorzystać z obecności zaproszonych księży. Kto może prosimy skorzystać ze spowiedzi rano.
 7. W piątek Drogi Krzyżowe o godz. 16.00 dla dzieci i młodzieży i 17.00 dla dorosłych.
 8. W najbliższa sobotę kapłani udadzą się ze spowiedzią i komunią do chorych. Zgłaszajmy naszych chorych do zakrystii lub kancelarii.
 9. Do puszek zbierane są ofiary na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu.
 10. W przyszła niedziele Rozpoczynamy Wielki TYDZIEŃ. W Niedzielę Palmową na każdej Mszy poświęcenie palm, o 11.45 procesja, upamiętniająca triumfalny wjazd Jezusa do Jerozolimy wokół Kościoła. Zapraszamy wszystkie dzieci.
 11. Młodzież i dzieci naszej parafii pragną zaprezentować Misterium Męki Pańskiej w Niedzielę Palmową o godz. 19.10 i Wilki Poniedziałek o 18.40 zapraszamy. Będzie możliwość złożenia ofiary po misterium, które będą przeznaczone na leczenie naszej parafianki Igi.
 12. Przy Wyjściu z kościoła ministranci rozprowadzają Palmy. Stowarzyszenie Emerytów ozdoby Wielkanocne.
 13. Rozprowadzamy prasę katolicką. Zachęcamy do lektury.