Ogłoszenia parafialne na XIX Niedzielę Zwykłą

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 18.00 – będzie nabożeństwo fatimskie, które zakończy się Apelem Maryjnym – w dniu, kiedy nasi pielgrzymi wchodzą na Jasną Górę. Zapraszamy do udziału i do wspólnej modlitwy z tymi, którzy zdążają przed tron Matki Bożej.
  2. We wtorek przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, popularnie zwane Uroczystością „Matki Bożej Zielnej”. Porządek Mszy Świętych jak w niedzielę. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie ziół, kwiatów i tegorocznych owoców. Przynoszą je pragniemy podziękować za wszelkie dary.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00
  4. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na KUL.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone na tacęi z racji drugiej niedzieli miesiąca – Bóg Zapłać.
  6. Aktualnie trwa przygotowanie mieszkania dla nowego ks. wikarego i sprawy remontowe na wikariacie. Nowy Wikariusz ks. Marcin – obejmie prace
    w naszej parafii z dniem 25 sierpnia. Natomiast w przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 10.30 – pragniemy podziękować księdzu Konradowi za 11 letnią posługę w naszej parafii.
  7. W najbliższym czasie musimy przystąpić do prac dekarskich na budynku Caritas. Przecieka Dach, niestety ciąży na nas jeszcze dług do spłacenia, do naprawy dachu musimy jak najszybciej przystąpi.
  8. Rozprowadzamy prasę katolicką – w Gościu Niedzielnym jest wzmianka o naszym chórze parafialnym.