Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą rok A 09.07.2023

  1. Codziennie  o godz. 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia i wieczorowa Msza Święta o godz. 18.00.
  2. We Wtorek o godz. 18.00 Msza Święta w intencji ojczyzny poprzedzona Litanią do Świętych Narodu Polskiego o godz. 17.30
  3. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jak co tydzień.
  4. W czwartek 13 lipca Nabożeństwo Fatimskie po Mszy Świętej ku czci Maryi  o godz. 18.00.
  5. W Niedzielę 23 lipca wspomnienie liturgiczne św. Krzysztofa – patrona kierowców. Po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów mechanicznych.
  6. Rozpoczęły sie wakacje – czas wypoczynku dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Gdziekolwiek będziecie pamiętajcie w tym czasie o niedzielnej Eucharystii i modlitwie.
  7. Za tydzień w Niedzielę będziemy gościli młodzież z naszej diecezji, który przygotowuje się do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie. Na każdej Mszy Świętej młodzież poprzez śpiew, Liturgię Słowa włączy się w liturgię. Będzie także możliwość wysłuchania krótkiego świadectwa oraz przekazania próśb, w intencji których młodzież będzie się modliła w Portugalii. Jeśli ktoś będzie miał życzenie może wesprzeć młodzież dobrowolną ofiarą.
  8. Rozprowadzamy prasę katolicką i zachęcamy do nabywania.
  9. Pragniemy podziękować za ofiary na potrzeby Kościoła wszystkim darczyńcom. Bóg zapłać.
  10. Ostatnio zostały odnowione toalety przy Kościele a w związku ze zmianą wikariusza należy przeprowadzić remont pomieszczeń dla księdza.