Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą 27.06.2021 rok B

  1. Dziś Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. Zapraszamy do udziału, po nim wieczorowa Msza Święta.
  2. We wtorek 29 czerwca wspominamy św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w tym dniu w naszym Kościele o godz. 7.00, 9.00 i o godz. 18.00. Ofiary z tego dnia są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. We Wtorek rozpoczynamy Jerycho Rodzin. Uroczystość rozpocznie się od przywiezienia obrazu MB i relikwii św. Joanny Molla. Mamy podany plan adoracji na plakatach zamieszczonych w gablotach, podany jest na ulotkach jak i na stronie internetowej.
  5. Jako wspólnota parafialna wykorzystajmy ten czas na nasze modlitewne zamyślenie w intencji naszych rodzin. Zakończenie Jerycha Rodzin w środę 30 czerwca o godz. 16.30 i przekazanie Obrazu i Relikwii do parafii Ostojów.
  6. W czwartek o godz. 18.00 Msza Święta o powołania kapłańskie i zakonne, w piątek 2 lipca jako pierwszy miesiąca Eucharystia o Sercu Bozym o godz. 7.30 i 18.00. W tym dniu kapłani udadzą się z posługą sakramentalną do chorych.
  7. W sobotę przy ołtarzu Maryjnym Eucharystia o godz. 7.30 z racji pierwszej soboty miesiąca. W przyszłą Niedzielę zapraszamy rodzinę Różańcową na Mszę Świętą o godz. 7.00 i spotkanie formacyjne po Mszy swietej.
  8. Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży. Pamiętajmy w tym czasie o spotkaniu z Bogiem  we Mszy Świętej.
  9. Rozprowadzamy prasę katolicką: Gość Niedzielny oraz naszą parafialną gazetkę – miesięcznik czerwcowy. Zachęcamy do zabrania, tym bardziej, że następny numer dopiero po wakacjach. Obok gazet są maseczki, z których można darmowo korzystać.
  10. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Kościoła i parafii.