Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielę Zwykłą 20.06.2021 rok B

  1. Dziś Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. Zapraszamy do udziału, po nim wieczorowa Msza Święta.
  2. W najbliższy wtorek 22 czerwca o godz. 9.00 – Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Prywatnej a w środę 23 czerwca również o godz. 9.00 dla Szkoły Podstawowej nr 1.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek Kościół w liturgii wspominać będzie św. Jana Chrzciciela – ostatniego proroka Starego Testamentu, który przygotował ludzi na przyjście Mesjasza.
  5. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego 11 kwietnia 2021 roku rozpoczął się w naszej diecezji ROK RODZINY ogłoszony przez papieża wraz z rokiem św. Józefa. To okazja, by pogłębić wiedzę o rodzinie i mówić o różnych aspektach życia rodzinnego i małżeńskiego. Przez jedną dobę w każdej parafii naszej diecezji trwa modlitwa w intencji małżeństw – tzw. JERYCHO RODZIN, które w naszej parafii będzie w dniach: 29 i 30 czerwca w obecności kopii obrazu Matki Bożej Świętorodzinnej przy wystawionym Najświętszym Sakramencie i relikwiach św. Joanny Beretty Moli. Jako wspólnota parafialna wykorzystajmy ten czas na nasze modlitewne zamyślenie w intencji naszych rodzin.
  6. Zapraszamy Rodzinę Różańcową i Straż Honorową na wspólne spotkanie w przyszłą Niedzielę po Mszy Świętej o godz. 7.00do budynku Caritas.
  7. W ubiegłym tygodniu zostały zakończone prace remontowe obydwu zakrystii i klatek schodowych przy zakrystiach. W nadchodzącym tygodniu pan stolarz ma przystąpić do odnowienia mebli.
  8. Rozprowadzamy prasę katolicką: Gość Niedzielny oraz naszą parafialną gazetkę – miesięcznik czerwcowy. Zachęcamy do zabrania, tym bardziej, że następny numer dopiero po wakacjach. Obok gazet są maseczki, z których można darmowo korzystać.
  9. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Kościoła i parafii.