Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu 13.03.2022 rok C

  1. Dziś o godz. 17.30 Gorzkie Żale w okresie Wielkiego Postu. Zapraszamy do rozważania Męki Jezusa w tym pasyjnym nabożeństwie. Po Gorzkich Żalach wieczorowa Msza Św.
  2. W przyszłą Niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 11.45 będziemy polecali ks. Zbigniewa Hendla z racji jego nadchodzących imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałki po wieczorowych Mszach Świętych zapraszamy na spotkania Dzieła Biblijnego.
  4. W najbliższy Piątek Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 16.00, a dla dorosłych o godz. 17.00. Chciejmy wraz z Chrystusem przejść w tym czasie Drogę Krzyżową.
  5. Dziś o godz. 19.00 katecheza dla dorosłych i młodzieży z ks. Konradem w sali na plebanii.
  6. Caritas Diecezji Radomskiej składa szczególne wyrazy wdzięczności Księżom oraz całej wspólnocie parafialnej pw Najświętszego Serca Jezusowego za przekazane dary oraz wpłaty na rzecz poszkodowanych w wojnie na Ukrainie.
  7. Za tydzień w Niedzielę 20 marca po Mszy o godz. 11.45 ks. Łukasz zaprasza na spotkanie rodziców dzieci, które przygotowujące się do rocznicy I Komunii Świętej.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby kościoła parafialnego z racji II Niedzieli Miesiąca. O sprawach materialnych, dotyczących parafii poinformuje ks. Proboszcz w najbliższym czasie.
  9. W oparciu o Słowo Boże w II Niedzielę Wielkiego Postu zgodnie z zaleceniem, Episkopatu  zbierane są ofiary do Puszek na misje. Kto będzie miał życzenie może wesprzeć ten cel.
  10. Rozprowadzamy prasę katolicką. Mamy nowy numer naszej parafialnej gazetki Nie Lękajcie się i zachęcamy do jej nabywania.