Ogłoszenia parafialne na I III Niedzielę Wielkiego Postu

 1. Dziś o godz. 17.30 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym i wieczorna Msza Święta. Zapraszamy na rozważanie Męki Pańskiej w tym nabożeństwie.  
 2. Bezpośrednio po Mszy Świętej o 7.00 zapraszamy Rodzinę Różańcową na spotkanie w salce obok kancelarii. Zachęcamy do włączenia się w modlitwę osoby, które jeszcze nie należą do KŻR.
 3. W poniedziałek po Mszy Świętej o 18.00, biblijne dzieło św. Jana Pawła II, zapraszamy członków iw wszystkich którzy pragną rozważać i poznawać Pismo Święte.
 4. W środę o 18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Eucharystia.
 5. W piątek zapraszamy na Drogi Krzyżowe
  o 16.00 dla dzieci i młodzieży i o 17.00 dla dorosłych. Tego dnia modlić się będziemy szczególnie w intencji kobiet na Mszy Świętej o 18.00.
 6. Pragniem też nadmienić, że w dniu 15.03 planowana jest Droga Krzyżowa ulicami naszej Parafii. Pragniemy ją ofiarować w intencji naszych zbliżających się rekolekcji oraz w intencji Ojczyzny. Tego dnia będzie jedna Droga Krzyżowa o godz. 16.30.
 7. Przy parafii w budynku Caritas działa Świetlica Środowiska dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 18.00. Zapraszamy dzieci do uczestnictwa w świetlicy. Potrzebna jest również wychowawczyni, jeśli ktoś by miał życzenie pomóc zapraszamy.
 8. Solidarność emerytów i rencistów – w przyszłym tygodniu po Mszach Świętych, pragnie zaproponować Wielkanocne stroiki. Zebrane Ofiary pragną przekazać na Pomnik ks. Jerzego Popiełuszki z racji 40 rocznicy Jego męczeńskiej śmierci.
 9. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w dniach 17 do 21 marca. 
 10. Rozprowadzamy Prasę Katoliką, zparaszamy do lektury. 
 11. Do puszek zbierane są ofiary na kwiaty
  do Ciemnicy i Bożego Grobu.