Ogłoszenia duszpasterskie na XXII Niedzielę Zwykłą 29.08.2021 rok B

 1. Dziś nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. Zapraszamy do udziału, po nim wieczorowa Msza Święta.
 2. W najbliższą środę 1 września obchodzić będziemy rocznicę wybuchu II wojny światowej. Modlitwą otoczymy tych, którzy oddali życie za Ojczyznę.
 3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00 i Msza Św. wieczorowa.
 4. Również w środę 1 września dzieci i młodzież rozpoczną nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza Św. na rozpoczęcie roku 1 września o godz. 8.00. Zapraszamy do udziału we Mszy św. dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli. Aby z Bogiem rozpocząć nowe zajęcia w szkole.
 5. Od jutra wracamy po wakacjach do porządku Mszy Świętych w dni powszednie. Pierwsza Msza o godz. 6.30, 7.00, 7.30 i o godz. 18.00. Od środy o godz. 17.30 koronka do Bożego Miłosierdzia przez cały wrzesień, do której uczestnictwa zapraszamy.
 6. W najbliższy czwartek 2 września o godz. 17.00 spotkanie Straży Honorowej a potem adoracja z racji pierwszej soboty miesiąca.
 7. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 7.30 i 18.00 Eucharystia do Serca Bożego. Spowiedź na Mszach Świętych. W tym dniu kapłani udadzą się do chorych.
 8. W przyszłą niedzielę na godz. 7.00 zapraszamy Rodzinę Różańcową na Mszę Świętą, a po niej spotkanie w budynku Caritas.
 9. W przyszłą niedzielę 5 września na godz. 11.45 zapraszamy dzieci z klas pierwszych z tornistrami na poświęcenie przyborów szkolnych, jak również dzieci z klas 3 oraz innych klas na Mszę Świętą dla dzieci.
 10. 4 września 2021 w Ostrej Bramie rozpoczyna się kolejna edycja nauk dla narzeczonych, a 11 września dzień skupienia. To informacja dla tych, którzy w najbliższym czasie pragną zawrzeć sakrament małżeństwa.
 11. Za tydzień, w naszej parafii rozpoczną się katechezy dla dorosłych i młodzieży dla tych, którzy pragną pogłębić i odnowić swoją relację z Panem Bogiem i Kościołem. Pierwsza Katecheza w  niedzielę 5 września po Mszy Świętej o godz. 18.00. Kolejne w każde Czwartki i Niedziele po Wieczorowych Mszach Świętych. Katechezy będą się odbywały w salce parafialnej obok kancelarii. Zaprasza ks. Konrad wraz ze wspólnotą neokatechumenalną.
 12. Dziękujemy rodzinom, które ostatnio złożyli ofiarę na potrzeby kościoła.
 13. Rozprowadzamy prasę Katolicką, przy wejściu do świątyni.