Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę po Bożym Narodzeniu 02 stycznia 2022

  1. Zapraszamy wszystkich parafian na Eucharystię w intencji ks. kan. Jana Kularskiego proboszcza naszej parafii, który obchodzi 70 rocznicę swoich urodzin, W CZWARTEK 6 STYCZNIA O GODZ. 10.30, natomiast o godz. 14.30 wyruszy z placu kościelnego Wyruszy Orszak Trzech Króli.

  2. Dziś o godz. 17.30 Nabożeństwo Różańcowe z racji I Niedzieli miesiąca i Msza Święta o godz. 18.00
  3. W poniedziałek po wieczorowej Mszy Świętej

                biblijne Dzieło Jana Pawła II

  1. W czwartek 6 stycznia będziemy przeżywali Uroczystość Objawienia Pańskiego zwaną Świętem Trzech Króli. Msze Swięte w tym dniu jak w każdą Niedzielę. Na każdej Mszy Świętej poświecenie wody, kadzidła i kredy. Ofiary w tym dniu będą przeznaczone na katolickie misje. W tym dniu przypada również I czwartek miesiąca o 18.00 modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne. Podczas Mszy Św. o godz. 10.30 zespół ARCO z panią Jolantą Pietrala zaprosi nas do koledowania.
  2. W piątek, który jest pierwszym miesiąca Eucharystia do Serca Bożego rano o godz. 7.30 i wieczorem o godz.18.00. W tym dniu kapłani udadzą się do chorych.
  3. W przyszłą Niedzielę 9 stycznia przypada Niedziela Chrztu Pana Jezusa, która kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.
  4. Zapraszamy na spotkania kolędowe o godz. 10.00 albo wieczorem na godz. 18.00. W klatkach mamy zamieszczony plakat informacyjny o spotkaniu kolędowym. Jeśli ktoś ma życzenie, może księdza zaprosić indywidualnie w kancelarii lub zakrystii.
  5. Rozprowadzamy prasę Katolicką, przy wejściu do świątyni.