Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedzielę Zwykłą

 1. Dziś o godz. 17. 30 – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i wieczorowa Msza Święta o 18.00
 2.  W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej – Biblijne Dzieło św. Jana Pawła Il – zapraszamy
 3. Pragniemy przypomnieć, że w dni powszednie o godz. 17.00 Msza Święta wspominkowa. Polecamy w niej tych, którzy od nas odeszli i potrzebują naszego modlitewnego wsparcia.
  Przynosimy ich Imiona i Nazwiska na kartkach.   
 4. Dziś po Mszy Świętej o 11.45 – spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do I-ej Komunii.
 5. Dziś procesja zawierzenia o godz. 17.00 z parafii św. Józefa do Ostrej Bramy, a w czwartek odpust Matki Bożej Miłosierdzia patronki naszego Miasta.
 6. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 7. Pragniemy podziękować za ofiary dziś złożone na tacę z racji drugiej niedzieli miesiąca – na potrzeby parafii i kościoła – Bóg Zapłać.
 8. W tym miesiącu powraca sprawa utrzymania naszego cmentarza grzebalnego. W pażdzierniku zostało wywiezione 28 kontenerów śmieci, koszty utrzymania bardzo wzrastają.
  Ofiary które wierni składają z racji dzierżawy nie są wstanie pokryć kosztów rocznych.
 9. Staramy się gromadzić fundusze, na częściowe spłacenie długu za prace przy parkingu.
 10. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii.
 11. Dziś w całej Polsce jest przeprowadzana zbiórka do puszek – jak Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Jeśli ktoś będzie miał życzenie może wesprzeć ten cel, zwłaszcza wspierając prześladowanych chrześcijan.
 12. W sprzedaży mamy naszą parafialną gazetkę „Nie lękajcie się” – numer listopadowy. Jak również inną prasę katolicką – zachęcamy do nabywania.
 13. Dziś na porannej Mszy Świętej zostały poświęcone opłatki wigilijne, które Pan Organista pragnie zanieść do naszych domów. Starajmy się przyjąć nasz chleb wigilijny, który jest poświęcony. Mija pierwszy rok pracy Pan Organisty w naszej parafii.
 14. Plan roznoszenie opłatków

13-18 listopada:

ul. Paryska, Traugutta, Jesionowa, Topolowa, Jaworowa (domy prywatne) Akacjowa,  Ul. Powstańców Warszawy 2, i domy prywatne Ul. Górnicza 2 i 6. Ul. Piłsudskiego, Łąkowa, Brzozowa, Tysiąclecia (domy prywatne.) Ul. Powstańców Warszawy 16, 18 (bloki) ul. Moniuszki 3, 14, 18(bloki)  Ul. Żeromskiego 29,41, 43, 46a, 46b.