Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą

  1. Dziś o godzinie 17:15 nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej.
  2.  Dziś przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – cywilizacja życia” – zgodnie z apelem Episkopatu Polski ofiary składane dziś do puszek przeznaczone są na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik św. Jana Pawła II.
  3.  Dziś dzieci z klas IV,  które w tym roku katechetycznym  będą obchodzić rocznicę Komunii Świętej na mszy świętej o godz. 11:45 oddadzą się w akcie oddania Maryi, wpisując się do księgi różańcowej.
  4.  Dziś mamy wybory do parlamentu, zgodnie z vademecum Episkopatu Polski zachęcamy do udziału w głosowaniu, prosząc Boga o pomyślność dla naszej Ojczyzny.
  5. W poniedziałek po mszy wieczorowej Biblijne Dzieło Jana Pawła II.
  6. 6. W środę liturgiczne wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty, w tym dniu modlimy się za służbę zdrowia.
  7.  W przyszłą niedzielę rozpocznie się tydzień Misyjny, będziemy polecali wszystkich, którzy przekazują dobrą nowinę tym, którzy jeszcze jej nie znają.  Ofiary w tym dniu złożone na tace będą przekazywane na potrzeby misji.
  8.  19 października (w najbliższy czwartek) przypada 39 rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W tym dniu o godz. 18.00 msza święta na którą zapraszamy ludzi pracy, Solidarność i wszystkich, którym bliska jest postać męczennika naszych czasów, by przez jego pośrednictwo modlić się za naszą Ojczyznę
  9. Rozprowadzamy prasę katolicką oraz nasz jubileuszowy kalendarz. Mamy już nowy numer naszej parafialnej gazetki „Nie lękajcie się.
  10. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na Kościół.