Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą

 1. Przypominamy, że codziennie w tym miesiącu nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15, a po nim wieczorna Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci jak każdego roku otrzymują układankę październikową.
 2. Dziś młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania na Mszy Św. O 10.30 złoży swoje deklarację – jako znak rozpoczętego dobrego przygotowania się do tego sakramentu. Po Mszy Spotkanie z rodzicami w salce obok kancelarii.
 3. W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej biblijne dzieło Jana Pawła II.   
 4. W środę 11.10 Msza w intencji Ojczyzny- poprzedzona nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W piątek 13 października ostanie nabożeństwo fatimskie o godz. 17.15, które pragniemy zakończyć procesją ulicami naszej parafii. Trasa jak w Boże Ciało, Zapraszamy na to nabożeństwo. Pragniemy się na nim modlić za nasze rodziny i Ojczyznę. Prosimy przynieść lampiony.
 6. Przyszła niedzielę to XXIII Niedziela Papieska, pod hasłem Jan Paweł II – Cywilizacja życia. Zgodnie zaleceniami episkopatu Polski – będziemy chcieli wesprzeć Dzieło Nowego Tysiąclecia.  
 7. W przyszłą niedzielę – dzieci klas IV podczas Mszy Świętej o 11.45, które będą w tym roku katechetycznym przezywały I -ą rocznicę komunii Świętej. Wpiszą się do księgi różańcowej – oddając siebie i zwierzając Matce Bożej.
 8. 19 października w rocznicę męczeńskiej śmierci błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki – w naszej parafii jak każdego roku Msza Święta za Jego wstawiennictwem. O 18.00, zapraszamy pracowników zakładów Mesco, przedstawicieli Solidarności i wszystkich parafian.
 9. Rozprowadzamy prasę katolicką oraz nasz jubileuszowy kalendarz. Mamy już nowy numer naszej parafialnej gazetki „Nie lękajcie się.
 10. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na Kościół.
 11. Aktualnie staramy się dostosować jeden z konfesjonałów dla osób słabo słyszących.