Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą

  1. Niedziela misyjna – będziemy starali się pamiętać o misjach katolickich modlitwą oraz ofiarą, podczas nabożeństw misyjnych. Dziękujemy również za ofiary dziś złożone ma tace na rzecz katolickich misji. Bóg zapłać.
  2. Dziś o godz. 17. 15 – nabożeństwo misyjne i wieczorowa Msza Święta – Tak będzie przez cały tydzień.
  3.  W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej – Biblijne Dzieło św. Jana Pawła Il – zapraszamy
  4. W czwartek jak każdego roku w Tygodniu Misyjnym – dzień wspólnej modlitwy różańcowej dzieci i młodzieży podczas nabożeństwa różańcowego w intencji misjonarzy i misjonarek oraz tych którzy przebywają na misjach.
  5. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. 1 listopada planujemy jak każdego roku Msze Świętą na cmentarzu Zachodnim. Rozpoczniemy procesja od bramy cmentarnej w pięciu stacjach o 13.00, a po niej Eucharystia przy grobie Kapłanów.
  6.  Przypominamy, że na wypominki roczne, półroczne przyjmujemy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Staramy się w tych dniach pamiętać o naszych zmarłych, nie tylko przez wygląd zewnętrzny naszch mogił, wystrój grobów, ale również w modlitwach.
  7. W przyszłą niedziele biedzimy przezywali rocznice konsekracji kościoła parafialnego.
  8. Rozprowadzamy prasę katolicką w tym naszą parafialną gazetkę. W sprzedaży mamy również nasz jubileuszowy kalendarz na 2024r. Zachęcamy do nabywania.
  9. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na Kościół.