Ogłoszenia na IX Niedzielę Zwykłą

 1.  Bezpośrednio po Mszy Świętej o godz. 7.00 zapraszamy na spotkanie formacyjne dla Rodziny Różańcowej. Zachęcamy do wstąpienia do KŻR.
 2. Dziś w naszej parafii podczas Mszy Świętej.
  O godz. 11.45 błogosławieństwo dzieci w trwającej Oktawie Bożego Ciała. Zapraszamy całe rodziny.
 3. Trwa Oktawa Bożego Ciała, która wpisuje się w nasze nabożeństwa czerwcowe, które są w naszym Kościele o godz. 17.30. Codziennie po zakończonym nabożeństwie jest procesja Eucharystyczna zapraszamy do czynnego udziału.
 4.  W poniedziałek po Mszy Świętej o godz. 18.00 – Biblijne Dzieło Jana Pawła II.
 5. We Wtorek przed spowiedź przed sakramentem Bierzmowania dla młodzieży i ich rodziny od 17.30 do 18.00.
 6. W Środę ks. biskup Marek Solarczyk udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzież klas VIII. Stąd Nabożeństwo czerwcowe tego dnia będzie o 17.15.
 7. W czwartek 6 czerwca zakończenie Oktawy Bożego Ciała o 17.30 rozpocznie się Mszą Świętą na której będzie poświęcenie wianków. Po Mszy Procesja Eucharystyczna.
 8. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego – „Odpust Parafialny” Msze Święte o 7.00, 9.00 i 18.00 Tego dnia pragniemy ogłosić dekret Stolicy Apostolskiej względem naszej parafii – która to zapowiada przygotowanie do naszego jubileuszu parafialnego poprzez zyskanie w każdy I-y piątek miesiąca przez cały rok odpustu zupełnego. Centralna Msza Święta o godz. 18.00.
 9. Zapraszamy dzieci sypiące kwiatki, asystę. Rodzinę Różańcową do udziału w naszym parafialnym święcie.
 10. Zapraszamy na nasz Parafialny Festyn Rodzinny 9.06.2024, przy udziale poszczególnych grup, które są przy parafii. Festyn ten będzie przy starej plebanii w ogrodzie początek o 14.30.
 11. Rozprowadzamy prasę katolicką serdecznie zapraszamy do lektury.
 12. Wszystkim ofiarodawcą na rzecz parafii pragniemy serdecznie podziękować – Bóg Zapłać.