Ogłoszenia na X Niedzielę Zwykłą

 1.  Dziś o godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe i wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Tak będzie przez cały tydzień. Zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa do Serca Jezusowego.
 2. Wczoraj podczas odpustu parafialnego przedstawiciel Kurii Diecezji Radomskiej – odczuty dokument Stolicy Apostolskiej odnośnie zyskania odpustu zupełnego w naszej parafii w każdy I-y Piątek Miesiąca. Stąd przed nami zachęta, abyśmy z tej łaski jaką daje nam Kościół skorzystali, w praktykach spowiedzi i komunii św. wynagradzającej.
 3. Jutro po wieczornej Mszy Biblijne dzieło św. Jana Pawła II.
 4.  We wtorek o 18.00 Msza w intencji Ojczyzny.
 5. W nadchodzący czwartek 13.06 nabożeństwo Fatimskie o 17.30. zachęcamy do Licznego udziału tym nabożeństwie. Tego dnia obchodzimy wspomnienie św. Antoniego z Padwy.
 6. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej dla dzieci – przedszkolaki otrzymają od Pań Katechetek – dyplomiki za udział w katechezie. Zapraszamy rodziców i dzieci na Msze Świętą.
 7. Zapraszamy na nasz Festyn Rodzinny od godz. 14.30.
 8. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę z okazji tacy gospodarczej „Bóg Zapłać”.
 9. Staramy się sukcesywnie spłacać nasze zobowiązanie odnośnie dachu na budynku Caritas.
 10. Ostatnio ze spraw materialnych zostały odnowione przedmioty liturgiczne: Sygnaturka, Akolitki wykorzystywane podczas uroczystych celebracji, Latarnie procesyjne.
 11. Rozprowadzamy prasę katolicką serdecznie zapraszamy do lektury.
 12. Wszystkim ofiarodawcą na rzecz parafii pragniemy serdecznie podziękować – Bóg Zapłać.
 13. Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim którzy podczas Oktawy Bożego Ciała i w czasie opustu tak licznie brali udział – Bóg zapłać za pomoc i za zaangażowanie.