Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII Niedzielę Zwykłą 14.11.2021 rok B

  1. Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo do Bożego  Miłosierdzia w formie koronki i wieczorowa Msza Św. o godz. 18.00
  2. W poniedziałek po wieczorowej Mszy Świętej o godz. 18.00 Biblijne Dzieło Jana Pawła II.
  3. Codziennie za wyjątkiem Niedziel i świąt w miesiącu poświęconym naszym zmarłym o godz. 17.00 Msza Święta wypominkowa. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za tych, którzy potrzebują wsparcia modlitewnego, przynosząc imiona i nazwiska zapisane na kartkach.
  4. Za tydzień 21 listopada Uroczystość Chrystusa Króla – zakończenie roku liturgicznego. W akcie zawierzenia po Mszy Świętej o godz. 7.00 pragniemy Chrystusowi zawierzyć losy naszej Ojczyzny, parafii, naszych rodzin.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 Msza Święta w intencji ks. Konrada z racji nadchodzących imienin, zapraszamy.
  6. Również za tydzień 21 listopada po Mszy Św. o godz. 10.30 będzie spotkanie z rodzicami młodzieży, która przygotowuje się do bierzmowania. Spotkanie zarówno rodziców ze SZ. P. nr 1, jal również ze szkoły prywatnej.
  7. Dziękujemy rodzinom, które ostatnio złożyli ofiarę na tacę z racji II niedzieli miesiąca słowem Bóg zapłać. Co do spraw materialnych to w tym miesiącu powraca sprawa cmentarza grzebalnego. Wywieziono 24 kontenery śmieci. Podobna liczba będzie zapewne i w tym miesiącu.
  8. Rozprowadzamy prasę Katolicką, przy wejściu do świątyni. Mamy nowy numer naszej gazetki parafialnej – listopadowy, oraz inne gazety – zachęcamy do zabrania