Ogłoszenia duszpasterskie na XXX Niedzielę Zwykłą 24.10.2021 rok B

  1. Dziś Niedziela Misyjna. Przypominamy prawdę, że Kościół z natury swej jest misyjny. Będziemy starali się pamiętać w tym nadchodzącym tygodniu podczas nabożeństw październikowych, aby modlitwą i ofiarą wesprzeć katolickie misje. Dziękujemy również za dzisiejsze ofiary złożone na tacę na ten cel. Bóg zapłać.
  2. Dziś o godz. 15.00 Eucharystia, a po niej MĘSKI RÓŻANIEC z procesją wokół Kościoła. Zapraszamy ojców, młodzież męską do udziału.
  3. Dziś o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe i tak będzie codziennie przez cały październik. Zwyczajem lat ubiegłych zapraszamy dzieci, młodzież na październikowe nabożeństwa.
  4. W poniedziałek po wieczornej Eucharystii Biblijune Dzieło Jana Pawła II.
  5. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. 1 listopada planujemy Mszę Świętą na cmentarzu grzebalnym na osiedlu Zachodnie przy grobie kapłanów, która rozpocznie się procesją w pięciu stacjach o godz. 13.00.
  6. Przyjmujemy na wypominki roczne, półroczne oraz jednorazowe w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Starajmy sie w tych dniach pamiętać o naszych zmarłych nie tylko przez zewnętrzny znak jak znicz czy kwiatek, ale przede wszystkim o naszej modlitwie. Tym bardziej, że ludzie, którzy odchodzą od nas bardzo często żegnają się z tym światem bez sakramentów świętych.
  7. W przyszłą Niedzielę będziemy przeżywali rocznicę konsekracji naszego parafialnego Kościoła i ostatnie październikowe nabożeństwo.
  8. Dziękujemy rodzinom, które ostatnio złożyli ofiarę na potrzeby kościoła.
  9. Rozprowadzamy prasę Katolicką, przy wejściu do świątyni, w tym październikowy nowy numer naszej parafialnej gazetki z relacją wizyty kanonicznej. Zachęcamy do zabrania i poinformowania innych.