Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą 03.10.2021 rok B

03.10.2021 rok B

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 7.00 – spotkanie Rodziny Różańcowej w budynku Caritas. Zapraszamy do włączenia się w naszą parafialną rodzinę różańcową.
  2. Dziś o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe i tak będzie przez cały tydzień. Zwyczajem lat ubiegłych zapraszamy dzieci, młodzież na październikowe nabożeństwa. Modlitwa wspólnotowa, jaką jest w świątyni odmawianie różańca przed Najświętszym Sakramentem ma duże znaczenie.
  3. Dziś dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają różaniec podczas Mszy Świętej o godz. 11.45, a po Mszy Świętej spotkanie z rodzicami w budynku Caritas.
  4. W czwartek, który jest pierwszym miesiąca o godz. 16.00 spotkanie Straży Honorowej. W tym dniu 7 października wspominamy Najświętszą Maryję Pannę Różańcową. Jest to patronalne święto Rodziny Różańcowej.
  5. W przyszłą niedzielę dzieci z klas czwartych, które będą przeżywały rocznicę I Komunii Św. podczas Mszy Św. o godz. 11.45 zawierzą się opiece Maryi i wpiszą do księgi różańcowej. Po Mszy Św. zapraszamy rodziców na spotkanie z księdzem.
  6. W przyszłą Niedzielę będziemy przeżywali Dzień Papieski, pamiętajmy o Dziele Nowego Tysiąclecia.
  7. Katechezy dla dorosłych i młodzieży wraz ze wspólnotą Neokatechumenalną są w Czwartki i Niedzielę o godz. 19.00 w salce obok kancelarii. Starajmy się z nich skorzystać.
  8. Dziękujemy rodzinom, które ostatnio złożyli ofiarę na potrzeby kościoła.
  9. Dziś jest liczenie wiernych w Kościele. Zarówno obecnych w Kościele jak również przystępujących do Komunii Świętej
  10. Rozprowadzamy prasę Katolicką, przy wejściu do świątyni.