Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę Zwykłą 26.09.2021 rok B

 1. Dziś nabożeństwo do Bożego miłosierdzia o godz. 17.30. Zapraszamy do udziału, po nim wieczorowa Msza Święta.
 2. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00 i Msza Św. wieczorowa.
 3. W najbliższy piątek 1 października w kościele rozpoczyna się miesiąc poświęcony Królowej Różańca Świętego. Codziennie w naszym Kościele nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15. Zapraszamy do licznego udziału w tych nabożeństwach. Dzieci otrzymają październikową układankę.
 4. Nadchodzący piątek jest I miesiąca. Msza Święta do Serca Bożego o godz. 7.30 i o godz. 18.00. Spowiedź na rannych Mszach Świętych i wieczorem od godz. 17.00. Kapłani w tym dniu udadzą się do chorych.
 5. W sobotę przy ołtarzu Maryjnym Eucharystia z racji I soboty miesiąca i adoracja Najświętszego Sakramentu. W sobotę 2 października udajemy się w pielgrzymce do Wysokiego Koła. Wyjazd spod Kościoła o godz. 7.00. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Można zapisać się w zakrystii.
 6. W przyszłą Niedzielę na godz. 7.00 zapraszamy Rodzinę Różańcową na spotkanie i Mszę Św. na godz. 7.00
 7. W przyszłą Niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 11.45 dzieci z klas III, które przygotowują się do I Komunii Św. otrzymają z rąk rodziców pierwszą pamiątkę – Różaniec Święty. Po Mszy Św. w budynku Caritas będzie spotkanie dzieci i rodziców z księdzem
 8. Katechezy dla dorosłych i młodzieży wraz ze wspólnotą Neokatechumenalną są w Czwartki i Niedzielę o godz. 19.00 w salce obok kancelarii. Starajmy się z nich skorzystać.
 9. Zapraszamy dzieci, by włączyły się do Liturgicznej służby ołtarza: ministranci mają spotkanie w sobotę o godz. 10.00, schola starsza w sobotę o godz. 12.00, schola młodsza w niedzielę o godz. 10.30.
 10. Dziękujemy rodzinom, które ostatnio złożyli ofiarę na potrzeby kościoła.
 11. Dziś jest liczenie wiernych w Kościele. Zarówno obecnych w Kościele jak również przystępujących do Komunii Swiętej
 12. Rozprowadzamy prasę Katolicką, przy wejściu do świątyni. Szczególnie naszą parafialną gazetkę Nie lękajcie się – pierwszy numer po wakacjach.