Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą 19.09.2021 rok B

  1. Dziś w związku z wizytacją kanoniczną ks. Biskupa, o godz. 15.00 spotkanie na cmentarzu  grzebalnym i wspólna modlitwa za naszych zmarłych tam spoczywającym.
  2. Dziś nabożeństwo do Bożego miłosierdzia o godz. 17.30. Zapraszamy do udziału, po nim wieczorowa Msza Święta.
  3. Przypominamy, że w salce obok kancelarii parafialnej odbywają się katechezy dla dorosłych i młodzieży w niedzielę i w czwartek o godz. 19.00.
  4. W poniedziałek po wieczorowej Mszy Św. Biblijne dzieło JPII, a w środę o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W przyszłą niedzielę zgodnie z zaleceniem Pasterza naszej diecezji ofiary, jakie złożymy na tacę będą przeznaczone na Caritas Polska w naszej diecezji.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca – 2 października, jak każdego roku jest organizowana pielgrzymka Rodziny Różańcowej do Wysokiego Koła. Rok rocznie na tę pielgrzymkę się udajemy. Osoby, które chcą wziąć w niej udział mogą się zapisać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  7. Dziękujemy rodzinom, które ostatnio złożyli ofiarę na potrzeby kościoła.
  8. Dzisiaj Męski Różaniec o godz. 15.00 w parafii w Skarżysku – Kościelnym
  9. Rozprowadzamy prasę Katolicką, przy wejściu do świątyni. Szczególnie naszą parafialną gazetkę Nie lękajcie się – pierwszy numer po wakacjach. Prosimy, aby przekazać ją tym, którzy z racji choroby nie są dziś obecni.