Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą 4.07.2021 rok B

  1. Dziś Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30. Zapraszamy do udziału, po nim wieczorowa Msza Święta.
  2. Czas wakacji, czas wypoczynku i urlopów – to jednocześnie nasza modlitwa i kontemplacja oraz nasz udział w Niedzielnej Eucharystii. Pamiętajmy, że gdziekolwiek będziemy, starajmy się brać udział w Eucharystii.
  3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a przez cały miesiąc lipiec rano i po wieczorowej Mszy Świętej odmawiamy litanię do Najdroższej Krwi Chrystusa.
  4. Wyrażamy nasze podziękowanie wszystkim tym, którzy włączyli się przez swój udział w Jerycho Rodzin. Na prośbę parafian przy ołtarzu Maryjnym mamy wotywny świecznik, który towarzyszył nam podczas Jerycha Rodzin i pozostanie przy ołtarzu Maryjnym w naszym Kościele. Zapalajmy światło Bogarodzicy.
  5. Obok ołtarza Miłosierdzia Bożego mamy żyrandol, który chcemy zawiesić w odnowionej zakrystii. Jego koszt to 4 tyś. zł. Może znalazłaby się jedna z rodzin, czy może dwie, które chciałyby ufundować ten żyrandol. Może mieszkańcy jakiegoś bloku.
  6. Rozprowadzamy prasę katolicką: Gość Niedzielny oraz naszą parafialną gazetkę – miesięcznik czerwcowy. Zachęcamy do zabrania, tym bardziej, że następny numer dopiero po wakacjach. Obok gazet są maseczki, z których można darmowo korzystać.
  7. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Kościoła i parafii.