Ogłoszenia duszpasterskie na XI Niedzielę Zwykłą 13.06.2021 rok B

  1. Dziś Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.30 połączone z nabożeństwem czerwcowym. Zapraszamy do udziału, po nim wieczorowa Msza Święta.
  2. Dziś podczas Mszy Św. o godz. 10.30 zespół ARCO wraz z młodzieżą dadzą krótki koncert.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Parafia nasza przygotowuje się do Jerycha Różańcowego, które rozpocznie się 29 czerwca we wtorek o godz. 18.00. Przez całą dobę będzie trwała modlitwa w intencji małżeństw i rodzin naszej parafii. Towarzyszyć nam będzie obraz kopii Matki Bożej Świętorodzinnej oraz relikwie św. Joanny Molii.
  5. Rozprowadzamy prasę katolicką: Gość Niedzielny oraz naszą parafialną gazetkę – miesięcznik czerwcowy. Zachęcamy do zabrania, tym bardziej, że następny numer dopiero po wakacjach. Obok gazet są maseczki, z których można darmowo korzystać.

 

 

Sprawy materialne:

 

  1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na potrzeby Kościoła i parafii.
  2. Aktualnie trwają prace związane z remontem zakrystii i klatki schodowej – jak również od strony ministrantów.
  3. Ad 15 czerwca pan Stefan – stolarz ma przystapić do odnowienia wszystkich mebli w zakrystii.