Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną 14.05.2023

  1. Przez cały miesiąc maj codziennie o godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe i wieczorowa Msza Święta o godz. 18.00. Wszystkich zapraszamy do udziału.
  2. W sobotę 13 maja o godz. 17.30 pierwsze n Nabożeństwo Fatimskie a następnie wieczorowa Msza Święta.  
  3. Dziś w  Niedzielę 14 maja I Komunia Święta w dwóch turach: o godz. 10.00 dla dzieci Sz. P. nr 1 i o 13.00 dla dzieci ze Szkoły Prywatnej. Podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości. Dziękujemy ks. Przemysławowi – katechecie Szkoły Podstawowej nr 1. Za włożoną pracę i zaangażowanie, za wszystko co uczynił składam Bóg zapłać. Staropolskie Bóg zapłać kierujemy do rodziców za ofiarę – Dar Ołtarza. Dziękujemy panu organiście: Jarosławowi Wiśniosowi, panu kościelnemu Stanisławowi Karbownikowi, siostrze Annie i Liturgicznej Służbie Ołtarza. Dziękujemy również ks. Damianowi  Czubakowi ze Szkoły Prywatnej która przekazała 500 zł. jako dar ołtarza, dziękujemy rodzicom dzieci.
  4. Dzieci po I Komunii będą przeżywały Biały Tydzień. Zapraszamy na Nabożeństwo Majowe o godz. 17.30 i Msze Świętą o 18.00. Każdego dnia dzieci będą przyjmowały Komunię Świętą w określonej intencji.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Natomiast 19 maja rozpocznie się Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  6. W poniedziałek po wieczorowej Mszy Świętej Biblijne Dzieło Jana Pawła II.
  7. 3 czerwca jest organizowana pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę. Można się zapisywać w zakrystii lub w kancelarii.
  8. We wrześniu jest organizowana Pielgrzymka do Ziemi Świętej. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią parafialną.                              

Sprawy Materialne:

a) dziękujemy za ofiary dziś złożone na tacę z drugiej niedzieli miesiąca na potrzeby Kościoła i Parafii. .

b) zgodnie z zapowiedzią udało się rozbudować nowy parking o powierzchni 1450 metrów. Od dziś można już zaparkować samochody.

  1. Prasa Katolicka dostępna przy wejściu do świątyni.