Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu 26.03.2023

  1. W naszej parafii rozpoczęliśmy Wielkopostne Rekolekcje. Rekolekcjonistą jest ks. dr Grzegorz Zieliński – oficjał Sądu Kościelnego w Radomiu.  
  2. W poniedziałek w ramach rekolekcji mamy 40 godzinne nabożeństwo. Cały dzień będziemy adorowali Najświętszy Sakrament. Zapraszamy do adoracji w wolnej chwili.
  3. Od wtorku mamy rekolekcje dla Szkoły Podstawowej nr 1 i dla Szkoły Prywatnej. Nauki o godz. 9.30
  4. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 16.00 i dla dorosłych o godz. 17.00.
  5. 1 kwietnia w sobotę kapłani udadzą się z posługą sakramentalną do chorych. Prosimy o zgłaszanie chorych w kancelarii lub w zakrystii.
  6. W przyszłą Niedzielę 2 kwietnia rozpocznie się Wielki Tydzień od Niedzieli Palmowej. O godz. 11.45 z Kościoła wyruszy procesja upamiętniająca tryumfalny wjazd Jezusa do Jerozolimy. Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w procesji.
  7. Ekstremalna Droga Krzyżowa 31 marca z naszego Kościoła rozpocznie się od Mszy Świętej o godz. 18.00. Uczestniczył w niej będzie ks. Konrad.
  8. 2 kwietnia w Niedzielę Palmową o godz. 19.00 zapraszamy na Misterium Męki Pańskiej przygotowanej przez młodzież pod opieką ks. Przemysława.
  9. Jak każdego roku zbierane są ofiary do puszek na kwiaty do Bożego Grobu i ciemnicy. Za okazaną życzliwość składamy Bóg zapłać.
  10. Rozprowadzamy prasę katolicką w tym naszą parafialną gazetkę Nie lękajcie się. Zachęcamy do nabywania.