Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Trójcy Świętej 12.06.2022 rok C 2022

  1. Dziś Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 17.30 i wieczorowa Msza Święta o godz. 18.00. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o 17.30.
  2. Dziś na zakończenie Mszy Świętej o godz. 11.45 odbędzie się rozdanie dyplomików dzieciom z przedszkoli przy ul. Okrzei, Sikorskiego, Paryskiej i Przedszkola Prywatnego jako wyraz uczęszczania na katechezę
  3.  W poniedziałek po wieczorowej Mszy Świętej Biblijne Dzieło Jana Pawła II.
  4. W poniedziałek 13 czerwca będziemy przeżywali Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczęcie o godz. 17.30 a potem Msza Święta. Zaś o godz. 17.00 zapraszamy dzieci na próbę sypania kwiatów.
  5.     Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała, która w tym roku przypada 16 czerwca we Czwartek. Ze względu na prace remontowe przy ul. Piłsudskiego i Tysiąclecia trasa procesji jest następująca. I ołtarz przy Domu Kultury, II ołtarz przy poczcie na ul. Okrzei, II ołtarz przy galerii Hermes, IV przy pomniku na wprost Kościoła. Zwracamy się dziś z prośbą do parafian o pomoc w urządzeniu ołtarzy. Mieszkańców ul. Okrzei 2 prosimy o kwiaty do ołtarza przy poczcie a z ul Krasińskiego o kwiaty do ołtarza przy galerii Hermes. Zapraszamy do udziału grupy parafialne oraz wszystkich.
  6. Stowarzyszenie na rzecz rozwoju naszej parafii zaprasza w połowie września oraz samolotową do Lourdes i Hiszpanii. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej.

Sprawy materialne:

  1. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Kościoła i za ofiary złożone na tacę
  2. W poniedziałek przyjedzie firma od radiofonizacji aby dokończyć zaplanowane prace. Za wykonaną pracę mamy zapłacić 72 tyś. złotych.
  3. Stoimy przed nowym wyzwaniem odnośnie cmentarza – inwentaryzacja. Jesteśmy po wstępnych rozmowach z firmą MOGIŁA. Koszt tego dzieła to 20 tyś. zł.
  4. Rozprowadzamy prasę katolicką, w tym Gość Niedzielny z płytą.