Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrystusa Króla 20.11.2022 rok C 2022

 1. Dziś o godz. 17.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i wieczorowa Msza Święta o godz. 18.00.
 2. W środę po Mszy Świętej wieczorowej zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.
 3. W poniedziałek po wieczorowej Mszy Św. Biblijne Dzieło Jana Pawła II, a w czwartek spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 4. W środę o godz. 18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. Codziennie z wyjątkiem niedzieli w miesiącu listopadzie o godz. 17.00 mamy Mszę Świętą wypominkową. Zachęcamy do wspólnej modlitwy wypominkowej przynosząc na kartach imiona i nazwiska zmarłych.
 6. Po Mszy Świętej o godz. 10.30 spotkanie z rodzicami młodzieży, która przygotowuje sie do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 7. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. W tym okresie mamy roraty rano o godz. 6.00 i po południu o godz. 16.30.
 8. Podczas Adwentu rozprowadzane będą świece jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Już dziś są do nacycia w cenie 10 i 20 zł.
 9. W imieniu zarządu seminaryjnego składamy staropolskie Bóg zapłać za ofiary na tacę przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne
 10. We wtorek 22 listopada przypada wspomnienie św. Cecyli patronki muzyki kościelnej. Przy tej okazji dziękujemy naszemu chórowi parafialnemu, scholi starszej i młodszej za zaangażowanie i zachęcamy do włączenia się w śpiew. Nowy pan organista pan Jarosław Wiśnios od poniedziałku bedzie roznosił opłatki w parafii. Będzie to okazja do zapoznania się z nowym panem organistą.
 11. Rozprowadzamy prasę katolicką przy wejściu do Kościoła – w tym naszą parafialną gazetę Nie lękajcie się,

W części poświęconą naszemu organiście panuIreneuszowi Gołąbkowi, jak również Gość Niedzielny z płytą z tekstami biblijnymi.