Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu 27.03.2021 rok C

 1. Dziś o godz. 17.30 Gorzkie Żale w okresie Wielkiego Postu. Zapraszamy do rozważania Męki Jezusa w tym pasyjnym nabożeństwie. Po Gorzkich Żalach wieczorowa Msza Św.
 2. W poniedziałki po wieczorowych Mszach Świętych zapraszamy na spotkania dzieła biblijnego.
 3. W Piątek Wielkiego Postu Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 16.00, a dla dorosłych o godz. 17.00. 
 4. W pierwszy piątek miesiąca 1 kwietnia o godz. 7.30 i 18.00 Eucharystia do Serca Bożego. Spowiedź na rannych Mszach Świętych i podczas Nabożeństw Drogi Krzyżowej. W tym dniu kapłani udadzą się z posługą sakramentalną do chorych.
 5. 2 kwietnia przypada I Sobota Miesiąca, o godz. 7.30 zapraszamy do udziału we Mszy Świętej przy ołtarzu Maryjnym. Po Mszy Świętej wspólna adoracja.
 6. Za tydzień na godz. 7.00 zapraszamy Rodzinę Różańcową na wspólną Eucharystię, a po niej spotkanie w budynku Caritas.
 7. Po Mszy Świętej o godz. 11.45 spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do Rocznicy I Komunii Świętej w budynku Caritas.
 8. Za tydzień 3 kwietnia podczas Mszy Świętej o godz. 11.45 Odnowienie Przyrzeczeń chrzcielnych dzieci klas 3, które przygotowują się do I Komunii Świętej.
 9. Za tydzień w naszej parafii rozpoczną się Wielkopostne rekolekcje. Program rekolekcji ukaże się w przyszłą Niedzielę w gazetce parafialnej, znajduje się na stronie internetowej i w gablotce. Módlmy się o dobre przeżycie rekolekcji i o dobrą wielkopostną spowiedź.
 10. W tym tygodniu ze względu na spowiedzi wielkopostne kancelaria będzie czynna tylko po południu o godz. 16.00.
 11. Grupa AL- ANNON Uśmiech działająca przy naszej parafii zaprasza na spotkania dla osób, których bliscy   są uzależnieni od alkoholu. Spotkania W każdą środę o godz. 17.00 Więcej szczegółów na plakacie w gablotce.
 12. Ojcowie Franciszkanie zapraszają na Ekstremalną Drogę Krzyżową, która rozpocznie się w Piątek 8 kwietnia w Kościele Ojców Franciszkanów Mszą Świętą o godz. 18.00.
 13. Dziś o godz. 19.00 katecheza w salce na plebani na temat sakramentu pokuty. Zaprasza ks. Konrad.
 14. Przed Kościołem zbierane są ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
 15. Rozprowadzamy prasę katolicką i zachęcamy do nabywania