Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu 19.03.2023

 1. Dziś o godz. 17.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, zapraszamy, abyśmy poprzez nasz akt ekspiacji wypraszali potrzebne łaski dla naszej parafii z racji nadchodzących rekolekcji wielkopostnych.
 2. W poniedziałek po wieczorowej Mszy Świętej Biblijne Dzieło Jana Pawła II.
 3. Jutro w liturgii Kościół wspominać będzie św. Józefa Oblubieńca, gdyż Niedziela Wielkiego Postu liturgicznie nie pozwala, by dziś była Uroczystość. Jutro o godz. 18.00 w sposób szczególny będziemy modlili się za wszystkich mężczyzn, ojców, którym patronuje św. Józef.
 4. Po Mszy Świętej o godz. 10.30 zapraszamy do budynku Caritas – rodziców młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.
 5. W najbliższy Piątek 24 marca Droga Krzyżowa o godz. 16.30 ulicami parafii. W tym dniu będzie tylko jedna Droga Krzyżowa jako przygotowanie do rekolekcji wielkopostnych i w obronie dobrego imienia św. Jana Pawła II. Trasa będzie biegła przez ulice: Słowackiego, Tysiąclecia, Piłsudskiego i Niepodległości.    Zapraszamy do licznego udziału.
 6. W najbliższą sobotę Kościół w liturgii wspominać będzie Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu Msze Święte w naszym Kościele będą o godz." 7.00, 9.00 i 18.00. Jest to również Dzień Obrony Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
 7. W przyszłą Niedzielę w naszej parafii rozpoczną się Rekolekcje Wielkopostne. Plan rekolekcji mamy zamieszczony w naszej parafialnej gazetce i jest na stronie internetowej. Rozpoczęcie rekolekcji o godz. 7.00 Hymnem do Ducha Świętego i powitaniem rekolekcjonisty. Zachęcamy do udziału i módlmy się o owoce tych rekolekcji.
 8. Ekstremalna Droga Krzyżowa 31 marca z naszego Kościoła rozpocznie się od Mszy Świętej o godz. 18.00. Uczestniczył w niej będzie ks. Konrad.
 9. 2 kwietnia w Niedzielę Palmową o godz. 19.00 zapraszamy na Misterium Męki Pańskiej przygotowanej przez młodzież pod opieką ks. Przemysława.
 10. Jak każdego roku zbierane są ofiary do puszek na kwiaty do Bożego Grobu i ciemnicy. Za okazaną życzliwość składamy Bóg zapłać.
 11. Rozprowadzamy prasę katolicką w tym naszą parafialną gazetkę Nie lękajcie się. Zachęcamy do nabywania.