Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną 15.05.2022 rok C 2022

  1. Trwa  miesiąc ku czci Najświętszej Maryi Panny. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Majowych. Dziękujemy za ofiary złożone na nasze Diecezjalne Seminarium Duchowne w Radomiu w związku z Tygodniem modlitw w intencji powołań.
  2. W poniedziałek po wieczorowej Mszy Świętej Biblijne Dzieło Jana Pawła II
  3. W najbliższy czwartek 19 maja o godz. 18.00 młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz ze Szkoły Prywatnej przyjmie z rąk ks. bpa Ordynariusza naszej diecezji sakrament bierzmowania. Zachęcamy do udziału, niech ten dzień będzie świadectwem naszej wiary. Spowiedź dla bierzmowanych, świadków bierzmowania i rodziny w środę od godz. 17.00.
  4. W przyszłą Niedzielę 22 maja będziemy jako wspólnota parafialna przeżywali  rocznicę I Komunii Świętej dzieci z klas IV Szkoły Podstawowej nr 1 o godz. 10.00 i ze Szkoły Prywatnej o godz. 13.00. Spowiedź dzieci, rodziców i rodzeństwa w sobotę od godz. 10.00.
  5. Parafia w dniu 4 czerwca w pierwszą sobotę organizuje autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę, w ramach Ogólnopolskiej Pielgrzymki Żywego Różańca. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
  6. Stowarzyszenie na rzecz rozwoju naszej parafii zaprasza w lipcu do Gietrzwałdu i św. Lipki, zaś z II połowie września do Lourdes i Hiszpanii. Osoby zainteresowane wyjazdem zapraszamy na spotkanie 29 maja w niedzielę po wieczorowej Mszy Świętej.
  7. Rozprowadzamy prasę katolicką, w tym naszą parafialną gazetkę oraz Gość Niedzielny z płytą.