Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną 30.04.2023

  1. Dziś o godz. 17.30 Nieszpory i wieczorowa Msza Święta o godz. 18.00.
  2. Jutro rozpoczniemy miesiąc poświęcony Maryi – codziennie w naszym Kościele będą Nabożeństwa Majowe o godz. 17.30. Na rozpoczęcie nabożeństw 1 maja w poniedziałek będzie procesja wokół Kościoła. Zapraszamy asystę, Rodzinę Różańcową i Liturgiczną Służbę Ołtarza, dzieci do udziału w procesji Maryjnej. Chciejmy z głęboką wiarą w tym czasie swoją obecnością dać świadectwo miłości do Maryi.
  3. We wtorek pamiętamy, aby wywiesić flagę narodową.
  4. W najbliższą Środę 3 maja będziemy przeżywali Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Tego dnia przypada Rocznica uchwalenia Konstytucji. Msze w porządku niedzielnym. Po każdej Mszy Świętej Odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.
  5. We czwartek 4 maja o godz. 16.30 spotkanie Straży Honorowej. Natomiast o godz. 18.00 Msza Święta w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  6. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. O godz. 7.30 i 18.00 Msze Święte o Sercu Bożym. Tego dnia kapłani udadzą się z posługą sakramentalną do chorych. Zachęcamy do praktykowania I piatków.
  7. W sobotę przy Ołtarzu Maryjnym o godz. 7.30 Msza Święta, a po niej Wspólna adoracja.
  8. Za tydzień 7 maja w Niedzielę zapraszamy Rodzinę Różańcową na Mszę Świętą o godz. 7.00 i spotkanie. O godz. 11.45 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku przeżywać będą I rocznicę Komunii Świętej.
  9. Dziękujemy za ofiary dziś złożone na Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu.
  10. Prasa Katolicka dostępna przy wejściu do świątyni.