Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną rok C 2022

  1. Przeżywając Tydzień Biblijny zachęcamy wiernych do lektury Pisma Świętego, zwłaszcza Ewangelii wg św. Łukasza. Będziemy pochylali się nad Pismem Świętym podczas wieczorowych Mszy Świętych.
  2. Rozpoczyna się miesiąc ku czci Najświętszej Maryi Panny. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach.
  3. W poniedziałek po wieczorowej Mszy Świętej Biblijne Dzieło Jana Pawła II.
  4. We wtorek 3 maja w naszej Ojczyźnie Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte w porządku Niedzielnym. Po Mszach Świętych odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.
  5. We czwartek, który jest pierwszym miesiąca spotkanie Straży Honorowej o godz. 16.30 w budynku Caritas oraz Msza Święta w intencji powołań.
  6. W piątek Eucharystia do Serca Bożego rano o godz. 7.30 i wieczorem o godz. 18.00. Zachęcamy do praktykowania pierwszych piątków miesiąca. Tego dnia kapłani udadzą się z posługą sakramentalną do chorych.
  7. 7 maja w pierwszą Sobotę miesiąca Eucharystia przy ołtarzu Maryjnym i  wspólna adoracja.
  8. Za tydzień w naszej parafii będziemy przeżywali I Komunię Świętą dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 o godz. 10.00, dzieci ze szkoły Prywatnej o godz. 13.00. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, rodziny, chrzestnych odbędzie się w sobotę 7 maja o godz. 9.00.

Rozprowadzamy prasę katolicką.