Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Wielkiego Postu 26.02.2023

 1. Dziś o godz. 17.30 pierwsze Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, po nim Wieczorowa Msza Święta. Osoby, które przyjdą na Mszę Świętą wysłuchają kazania na Gorzkich Żalach.
 2. W poniedziałek po wieczorowej Mszy Świętej Biblijne Dzieło Jana Pawła II.
 3. W najbliższą środę rozpocznie się miesiąc dedykowany św. Józefowi, patronowi rodzin i ludzi pracy. Po Mszy Świętej rano i wieczorem odmówimy Litanię do św. Józefa. W dniu 11 marca w sobotę o godz. 13.00 w naszym kinie przy Domu Kultury wyświetlony będzie film pt. Opiekun Rodzin. Zachęcamy do obejrzenia.
 4. W czwartek o godz. 17.00 spotkanie Straży Honorowej w budynku Caritas, o godz. 18.00 Msza Święta w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
 5. W Wielkim Poście będą nabożeństwa pasyjne, czego wyrazem będzie Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale. W Piątek Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 16.00, dla dorosłych o godz. 17.00. Zachęcamy do licznego udziału.
 6. W I piątek o godz. 7.30 i 18.00 Msza Święta o Sercu Bożym. Kapłani udadzą się z posługą sakramentalna do chorych.
 7. W I sobotę Uroczystość św. Kazimierza Królewicza  – patrona naszej diecezji radomskiej. Msza przy ołtarzu Maryjnym o godz. 7.30 i adoracja.
 8. W przyszłą I Niedzielę miesiąca po Mszy Świętej o godz. 7.00 spotkanie Rodziny Różańcowej w budynku Caritas, a po Mszy Świętej o godz. 11.45 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych  w budynku Caritas.
 9. Dziś ofiary zbierane do puszek przeznaczone są na  pomoc dla Ukrainy
 10.  1 marca w środę o godz. 18.00 w parafii św. Brata Alberta będzie o Witko.
 11. Rozprowadzamy prasę katolicką w tym naszą parafialną gazetkę Nie lękajcie się. Zachęcamy do nabywania.