Koncert i spotkanie opłatkowe chóru Sursum Corda.

Tradycyjnie, jak każdego roku, w niedzielę 6 stycznia przed wieczorną Eucharystia odbył się koncert parafialnego chóru Sursum Corda.  Po mszy świętej wieczorowej  w budynku Caritas, odbyło się spotkanie opłatkowe Chóru Sursum Corda i Stowarzyszenia na rzecz rozwoju naszej parafii.  W spotkaniu  udział wziął ksiądz proboszcz Jan Kularski oraz księża wikariusze. Tego wieczoru, na wzór wigilijnych zwyczajów, dzielono się opłatkiem  i składano sobie nawzajem życzenia. Atmosferę i nastrój tego wyjątkowego wieczoru umilił wspólny śpiew kolęd. Wydarzenie to, było nie tylko okazją do złożenia serdecznych, świąteczno – noworocznych życzeń, ale również do podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w różne przedsięwzięcia  organizowane na rzecz naszej Wspólnoty Parafialnej. Spotkanie przebiegło w atmosferze radości i życzliwości.